Warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych.

it girls school

warsztaty

W ramach cyklu warsztatów IT GIRLS SCHOOL zapraszamy młodzież z 7 i 8 klas szkół podstawowych do centrum biznesowego CIC. Na warsztatach dzieci mają okazję zobaczyć jak wygląda praca osób związanych z informatyką, ciekawe demo różnych rozwiązań technologicznych oraz pracę w nowoczesnym biurze, jakim jest Warszawskie CIC.

Celem naszego programu jest zainspirowanie młodzieży do podjęcia ścieżki kariery technologicznej/ informatycznej. Chcemy pokazywać młodzieży, że praca w informatyce nie oznacza tylko programowania i wiele osób, o różnym charakterze może się w niej odnaleźć.

W naszych warsztatach jako prelegenci często biorą udział pracownicy firm naszych partnerów. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaprosić dzieci do ich coworkingowych przestrzeni i biur, takich jak Fundacja Venture Cafe Warsaw i PwC Polska.

PRELEGENtki

Irmina Jedut

Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Starszy Konsultant w zespole GeoAnalytics, w PwC pracuje od prawie 6 lat. Do jej głównych zadań w zespole należy przede wszystkim procesowanie analiz przestrzennych z wykorzystaniem systemów GIS (Geographic Information Systems). Irmina posiada szerokie doświadczenie w optymalizacji rozwoju sieci handlowych, wyszukiwaniu optymalnych lokalizacji oraz optymalizacji łańcucha dostaw. Dodatkowo w zespole jest odpowiedzialna za wizualizację danych oraz budowanie dashboardów analitycznych.

W wolnych chwilach czyta, recenzuje książki, prowadzi konto recenzenckie na Instagramie (bookstagram) oraz kolekcjonuje pocztówki z całego świata. Pasjonatka wszystkiego co związane z geografią.

Monika Kaczyńska

Monika od 11 lat pracuje z ludźmi z branży IT. Uważnie przygląda się temu jak pracują, co ich motywuje, co przyciąga ich uwagę, a co zniechęca do bycia najlepszą wersją siebie. Obecnie w PwC Polska zarządza zespołem Resource Management, który koncentruje się na jak najlepszym dopasowaniu ludzi do projektów i projektów do ludzi.

Dominika Bucholc

Na co dzień holistycznie łączy marketing i sprzedaż. Od lat związana z branżą IT, w której współpracuje z wiodącymi markami na rynku międzynarodowym. W przeszłości z powodzeniem zarządzała komunikacją i promocją największego, polskiego NGO. Naukowo zajmuje się mediami i neuromarketingiem, a w wolnych chwilach podróżuje po świecie ze swoim owczarkiem podhalańskim.

Joanna Mosur

Joanna jest założycielką i dyrektor zarządzającą marki MasterMatch.online. Jest absolwentką specjalizacji Agile na Uniwersytecie Virginia w USA, Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu z akredytacją CFA oraz ukończyła kurs z Inżynierii Finansowej na Mälardalens högskola w Szwecji. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pracy w realizacji projektów IT dla największych banków takich jak Credit Suisse, BNY Mellon oraz Citi Bank. 

Z sukcesem prowadziła ponad 40 projektów związanych z analityką, inteligencją biznesową, zarządzaniem procesami oraz wdrażaniem oprogramowania w metodologiach kaskadowych i zwinnych, w Polsce, Kanadzie i USA.

Karolina Kupisz

Karolina Kupisz

Absolwentka SGH na kierunku Analiza Danych. Od 4 lat zawodowo rozwija się jako Analityk Danych, a jej specjalizacją są aplikacje mobilne. Na co dzień monitoruje zachowania użytkowników, definiuje i usprawnia procesy, a także analizuje w jaki stopniu użytkownicy wykorzystują funkcje, które dla nich wdrażamy. Karolina działa na granicy biznesu i produktu starając się pogodzić i skomunikować ze sobą te dwa światy.
 
Aktualnie zawodowo związana jest z firmą Booksy, ale ma na koncie również analizy aplikacji firmy Empik. 
 
Prywatnie jest ogromną miłośniczką zwierząt, kocha wszystkie choć ma tylko jedno.

Angelina Leniec

Angelina jest entuzjastycznym Agile Team Facilitatorem i Scrum Masterem. Od dwóch lat pracuje w środowiskach zwinnych. Pracowała w trzech zespołach agilowych i kilkakrotnie pełniła rolę Scrum Mastera. Obecnie wspiera dwa zespoły w zmianie do zwinności i samoorganizacji. 

Podczas warsztatów poprowadziła zajęcia dedykowane dla 8 klasy szkoły podstawowej w centrum biznesowym CIC. Angelina zaprezentowała młodzieży jak wygląda praca w dobrze zorganizowanym projekcie informatycznym / technologicznym.

Aneta Maksymiuk

Data Scientist i ekspert w budowaniu i operacjonalizacji rozwiązań analitycznych. Zawodowo związana z instytutem SAS przez 10 lat zdobywała doświadczenie przy ponad 30 projektach dla klientów z sektora telekomunikacyjnego, opieki zdrowotnej, publicznego, retail i finansowego. 

Koncentruje się na zaawansowanej analityce, ML i łączeniu różnych metod w celu rozwiązywania problemów biznesowych. Wspiera innowacyjność i wymianę wiedzy pomiędzy różnymi obszarami biznesowymi.

ZOBACZ JAK JEST NA naszych WARSZTATACH!

Zobacz relację z naszych warsztatów w centrum biznesowym CIC.

Jeśli chcielibyście współtworzyć z nami ten program to koniecznie odezwijcie się do nas. Mamy ostatnie wolne miejsca zarówno dla klas, jak i dla prelegentów! A każda inna pomoc również się nam bardzo przyda.