Współpraca z IT Girls - Razem możemy więcej!

Więc czemu nie zdziałać czegoś wspólnie?

Bądź częścią zmiany!

Jesteśmy podbudowani, gdy widzimy, jak nasze uczestniczki realizują swoje marzenia, idą na studia i przełamują bariery technologiczne. Wszystko to jest możliwe dzięki hojnemu wsparciu naszych darczyńców i organizacji partnerskich.

Darowizny na rzecz IT Grils są bezpośrednio przekazywane na oferowanie wysokiej jakości edukacji, programów i zasobów dla naszej zróżnicowanej globalnej społeczności dzieci, młodzieży i kobiet.

Możesz pomóc nam uczynić świat lepszym miejscem dla dzieci i młodzieży poszukujących swojej ścieżki zawodowej.

Kwoty wsparcia od naszych dotychczasowych partnerów wykorzystałyśmy w 2023 roku na:

  • 62,310 rozdanych materiałów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • 3,124 tyle dzieci skorzystało z naszych stacjonarnych warsztatów
  • 6,342 nauczycieli skorzystało z naszych materiałów edukacyjnych

Co możemy razem zrobić?

Działania naszej fundacji mają na celu pokazywanie dzieciom – a szczególnie dziewczynkom – że mogą dużo więcej, niż pozwalają na to stereotypy.

Warsztaty

Możemy razem stworzyć koncepcję warsztatów, które będą spełniać cele biznesowe Twojej firmy oraz nasze cele statutowe. Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wyzwania. Daj nam znać, jaki temat warsztatów by Cię interesował.

Gotowe konspekty zajęć

Jeśli szukasz wolontariatu dla Twoich pracowników, możemy podjąć się stworzenia specjalnych konspektów, które zostaną wykorzystane w pobliskich szkołach przez pracowników.

Wydarzenie w firmie

Możemy przeprowadzić w Twojej firmie warsztaty dla kobiet – o tym, jak się nawzajem wspierać, a także szkolenie dla mężczyzn jak wspierać kobiety i ich kariery w organizacji. Jeśli chcesz, możemy porozmawiać o specjalnym temacie wydarzenia. 

Wydarzenie otwarte

Możemy przeprowadzić wydarzenie otwarte. My oferujemy wiedzę, doświadczone osoby i zajmujemy się promocją wydarzenia. Daj nam znać, czego potrzebujesz. 

Przekaż % procent ze sprzedaży

Możesz przekazać dowolny % ze sprzedaży swoich usług lub produktów. To Ty zdecydujesz jaką część chcesz przeznaczyć na nasze cele statutowe. Daj nam znać, na pewno dobierzemy najlepsze rozwiązanie. 

Kampania wspólna

Realizujemy wiele kampanii, w których tworzymy produkty wpierające dzieci w odkrywaniu ich supermocy. Poruszamy serca dzieci i ich rodziców. Skontaktuj się z nami, aby zrobić kampanię, która będzie żyła również po jej zakończeniu.

— Współpraca z nami to realne korzyści dla Twojej firmy —

CSR

możemy zrealizować razem projekty CSR, które pokażą firmę, jako zaangażowaną społecznie. 

Wizerunek

pomożemy Ci zbudować wiarygodny wizerunek firmy. Oparty o wartości, realne działanie przynoszące zmianę świata na lepsze.

Lojalność

poprzez zaangażowanie we wspólne działania pokażesz swoim klientom i pracownikom realne działania, a tym samym zwiększysz ich lojalność wobec marki.