Dziękujemy.

to dzięki wam zmieniamy świat

nasi partnerzy

Polska | Warszawa

— Venture Cafe Warsaw

Venture Café Warsaw to organizacja non-profit i globalna sieć, której celem jest wspieranie lokalnego ekosystemu innowacji. Ich misją jest „łączenie innowatorów, aby wszystko się wydarzało” poprzez programowanie o dużym wpływie, przestrzenie, opowiadanie historii i szerokie zaangażowanie w innowacje. To we współpracy z nimi tworzymy nasz program IT GIRLS SCHOOL.
Polska | Warszawa

— Intel

Intel tworzy rewolucyjne technologie, które przyczyniają się do globalnego postępu i wzbogacają życie ludzi. Firma jest pionierem pod względem popularyzacji branży nowych technologii wśród kobiet. Intel prowadzi szereg działań skierowanych zarówno do pracowników, jak i uczennic szkół średnich, studentek oraz profesjonalistek w branży IT. Są to między innymi program Intel Aktualizuje Bajki adresowany do przedszkolaków, Nowe Technologie dla Dziewczyn adresowany do maturzystek i studentek studiów inżynierskich i magisterskich, Women in Tech Camp dla studentek uczelni technicznych czy IT for SHE. Od pierwszej edycji w 2018 r. Intel jest także partnerem Women in Tech Summit. Poprzez program AI for Youth firma wspiera również edukację dotyczącą sztucznej inteligencji w szkołach średnich i zawodowych.

Polska | Warszawa

— PwC

PwC to wiodąca globalna organizacja świadcząca profesjonalne usługi doradcze. Ich celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Dostarczają klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Razem tworzymy programy, które szerzą pozytywne wzorce, inspirują kobiety do działania oraz budują w nich poczucie własnej wartości.

netcompany | Warszawa

— netcompany

Netcompany jest jednym z najbardziej zaufanych partnerów oferujących rozwiązania w zakresie cyfryzacji dla dużych przedsiębiorstw. Świadczą oni kompleksowe usługi – od doradztwa, przez rozwój, po wdrożenia i nadzorowanie działania dużych systemów IT. 

Dzięki nim możemy rozwijać programy szerzące informatykę oraz technologię wśród kobiet. 

Polska | Warszawa

— Dreampire

Tworzenie wizerunku to sztuka wymagająca cierpliwości, wiedzy i doświadczenia. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dreampire jest po to, aby było ono jak najlepsze. Towarzyszy markom w ich rozwoju, dostarcza niezbędnych narzędzi. Wierzy, że atrakcyjny design rozpala wyobraźnię klientów i wpływa na ich decyzje. Analizuje trendy i na ich podstawie realizuje produkcje filmowe oraz sesje zdjęciowe. Angażuje odbiorców. Pokazuje cenne informacje. Tworzy treści, jakich potrzebujesz. 

To dzięki nim możemy w tak pięknej formie przekazać idee naszej fundacji, a nasze działania są zawodowo udokumentowane. 

Polska | Warszawa

— Wydawnictwo Naukowe PWN

WN PWN to jedno z największych polskich  wydawnictw. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w niemal wszystkich dziedzinach nauki, publikacje PWN wyróżnia najwyższy poziom i rzetelność. 

Polska | Warszawa

— Giganci Programowania

Giganci Programowania to jedna z największych szkół programowania dla dzieci i młodzieży. Ich misją jest pokazywanie uczniom, jak wielki potencjał drzemie w nauce programowania i jak ogromne korzyści się z tym wiążą.

Polska | Warszawa

— Dziennik małych kroków do wielkich rzeczy

Celem twórców dziennika małych kroków do wielkich rzeczy, jest zapewnienie dzieciom zbalansowanego rozwoju i odpowiedniego przygotowania ich do dobrego życia. Jak większość rodziców, chcą wychować dzieci, które będą ciekawe świata, gotowe do podejmowania wyzwań i poszukujące rozwiązań. Zależy im na umacnianiu ich wiary w siebie i zaufaniu własnym możliwościom niezależnie od ocen innych i bez zewnętrznej presji.

Wspierają nas w budowaniu pewności siebie u dzieci.

Polska | Warszawa

— Giganci Edukacji

Giganci Edukacji są częścią Gigantów Programowania – placówki edukacyjnej oferującej kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Skupiają się jednak na nauce matematyki, która to również ćwiczy umiejętności logicznego i analitycznego myślenia. 

Polska | Warszawa

— Wydawnictwo muchomor

Wydawnictwo muchomor, zgodnie z zasadą „Uczyć bawiąc” stawia na edukację dzieci od najmłodszych lat. Wiele ich książek otrzymuje najwyższe wyróżnienia, a kilka doczekało się nawet zagranicznych edycji.

Polska | Warszawa

— Authologic

Authologic to młoda firma zajmująca się weryfikacją użytkownik online. Zapewniają oni jedno API umożliwiające wiele różnych sposobów weryfikacji, takich jak selfie,  weryfikacja poprzez otwartą bankowość elektroniczną oraz tożsamość cyfrową.

USA | Los Angeles

— UNUM

UNUM to marka tworząca narzędzia ułatwiające prowadzenie social mediów i marketingowych kampanii. Używając jednego narzędzia można tworzyć, edytować i publikować materiały.

Polska | Warszawa

— Maturalna Przystań

Kursy Maturalna Przystań to świetne kursy maturalne z matematyki. Zajmują się one kształceniem młodzieży i przygotowaniem jej do zdania matury z matematyki na jak najwyższym poziomie.

Polska | Warszawa

— SP 80

Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej